لطفاً کمی صبر کنید...

کرمانشاه رتبه چهارم جذب سرمایه گذاری خارجی را کسب کرد

شناسه خبر: 76024 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اعلام کرد: توانسته ایم رتبه چهارم جذب سرمایه گذاری خارجی را کسب کنیم و در دهه فجر امسال هم ۸۳ پروژه صنعتی با سرمایه گذاری ۱۷۷۰ میلیارد تومان در استان کرمانشاه افتتاح می‌شود. به گزارش ادوار خبر، محسن دارابی رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه با اشاره […]

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اعلام کرد: توانسته ایم رتبه چهارم جذب سرمایه گذاری خارجی را کسب کنیم و در دهه فجر امسال هم ۸۳ پروژه صنعتی با سرمایه گذاری ۱۷۷۰ میلیارد تومان در استان کرمانشاه افتتاح می‌شود.

به گزارش ادوار خبر، محسن دارابی رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه با اشاره به جذب سرمایه گذاری خارجی ۱۱۰ میلیون یورویی در حوزه صنعت و معدن اشاره کرد و بیان داشت: در سال گذشته با جذب این میزان سرمایه در استان رتبه سوم کشور را کسب کردیم و در واقع ۱۳ درصد سهم کل سرمایه گذاری خارجی به استان کرمانشاه اختصاص یافت.

وی افزود: در سال جاری نیز با جذب ۹۲ میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی رتبه چهارم کشور و ۱۱ درصد سهم کل را دارا می‌باشیم که نشان از عزم جدی تیم اقتصادی استان برای رونق و شکوفایی اقتصاد و تداوم روند کاهشی نرخ بیکاری و افزایش اشتغالزایی است.

رئیس سازمان صمت یکی از بزرگترین پروژه‌های قابل بهره برداری در دهه مبارک فجر را غرب کارتن اعلام کرد و بیان داشت: در آذرماه سال جاری نیز شاهد افتتاح پروژه عظیم و بزرگ قوطی سازی سینا با سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی ۵۰۰ نفر بودیم.

وی احیای واحد‌های راکد و فعال سازی پروژه‌های نیمه کاره را دستاوردی ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: برگزاری منظم جلسات ستاد تسهیل با حضور استاندار کرمانشاه سبب شده ۳۳ واحد صنعتی دیگر با سرمایه گذاری هزار و ۱۸۴ میلیارد تومان به چرخه تولید برگشته و زمینه اشتغال ۶۲۹ نفر نیز فراهم شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها