لطفاً کمی صبر کنید...

همزمان با طلیعه فجر انقلاب صورت گرفت؛رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در مراسم غبارروبی مزار شهدا

شناسه خبر: 76020 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور در مزار شهدا به مقام شامخ شهیدان با قرائت فاتحه و نثار گل ادای احترام کرد.به گزارش ادوار خبر، دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران ضمن تبریک دهه فجر و با اشاره به پیام […]

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور در مزار شهدا به مقام شامخ شهیدان با قرائت فاتحه و نثار گل ادای احترام کرد.
به گزارش ادوار خبر، دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران ضمن تبریک دهه فجر و با اشاره به پیام شهدا که همان همراهی با نظام و ولایت معظم فقیه است تاکید کرد شکی نیست که دشمن بیش از هر زمانی به دنبال ایجاد مشکل برای این نظام و انقلاب است. بنابراین باید تلاش کنیم صدور ارزشهای انقلاب را به تمام دنیا دنبال کنیم و مشکلات را از سر راه برداریم.
ایشان یادآور شد محور مقاومت یکی از مسائل مهمی است که دشمن به شدت از آن هراس دارد و برماست با تقویت این راه و راه شهدای بزرگوار از جمله شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی را با جدیت دنبال کنیم و در همه ابعاد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و در تولید مولفه های جدید قدرت بیش از پیش تلاش کنیم.
دکتر توسلی زاده در پایان بار دیگر با تاکید بر پیام شهدا که همان بصیرت افزایی است که مقام عظمای ولایت ترسیم کرده اند، را یادآور و دنباله روی از این موضوع و مقابله با استکبار را خواهان شد.
لازم به ذکر است این مراسم با حضور تمامی مسئولین ارشد استان از جمله امام جمعه کرمانشاه، رئیس کل دادگستری، استاندار و… برگزار شد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها