لطفاً کمی صبر کنید...

نظر کارشناس داوری درباره قضاوت کاظمی در دیدار آلومینیوم – پرسپولیس

شناسه خبر: 75977 سرویس: ورزشی

کارشناس داوری فوتبال ایران از قضاوت داور دیدار تیم‌های آلومینیوم و پرسپولیس تمجید کرد. حیدر سلیمانی درباره قضاوت وحید کاظمی در دیدار آلومینیوم اراک و پرسپولیس اظهار داشت: کاظمی قضاوت خوبی کرد و بازی صحنه مشکوکی نداشت. این روزها نیمکت‌نشینان تیم‌ها خیلی به داوری اعتراض می‌کنند و داور بیشتر در کنار زمین به افراد اخطار […]

کارشناس داوری فوتبال ایران از قضاوت داور دیدار تیم‌های آلومینیوم و پرسپولیس تمجید کرد.

حیدر سلیمانی درباره قضاوت وحید کاظمی در دیدار آلومینیوم اراک و پرسپولیس اظهار داشت: کاظمی قضاوت خوبی کرد و بازی صحنه مشکوکی نداشت. این روزها نیمکت‌نشینان تیم‌ها خیلی به داوری اعتراض می‌کنند و داور بیشتر در کنار زمین به افراد اخطار می‌داد.

این کارشناس ادامه داد: در نیمه دوم در محوطه جریمه پرسپولیس اتفاقی افتاد که مدافع پرسپولیس ابتدا توپ را زد. بازیکنان آلومینیوم اعتقاد به پنالتی داشتند که این صحنه اصلاً پنالتی نبود.

وی درخصوص درگیری  حامد لک و حامد پاکدل خاطرنشان کرد: پاکدل از شروع مجدد بازی جلوگیری می‌کرد که باید به سود پرسپولیس خطا اعلام می‌شد. پاکدل مقصر این اتفاق بود و به درستی اخطار گرفت. لک هم شیطنت کرد و کاظمی به او کارت زرد داد. اگر داور می‌خواست مستقیماً به لک اخطار بدهد، باید پنالتی می‌گرفت و کاظمی به درستی به هر دو نفر کارت زرد داد. داور در دقیقه ۴۷ بازی ضربه دروازه اعلام کرد که با نظر داور پشت دروازه، کرنر اعلام شد. اخطارهای داده شده توسط کاظمی هم درست بود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها