لطفاً کمی صبر کنید...

بستری های روزانه کرونا در کرمانشاه ۲ برابر شد!

شناسه خبر: 75806 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش دو برابری بستری های روزانه کرونا در استان ظرف ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. مهدی محمدی در گفت وگو با ایسنا، از بستری شدن ۷۱ نفر ظرف ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: این تعداد نسبت به روز ماقبل آن با […]

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش دو برابری بستری های روزانه کرونا در استان ظرف ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

مهدی محمدی در گفت وگو با ایسنا، از بستری شدن ۷۱ نفر ظرف ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: این تعداد نسبت به روز ماقبل آن با ۳۰ مورد بستری جدید، افزایش دو برابری داشته است.

وی افزود: در حال حاضر ۲۰۹ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند و تا امروز جمع بستریهای استان به ۲۴ هزار و ۹۸۱ نفر رسیده است.

این مسئول از فوت دو نفر دیگر براثر ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: این درحالیست که روز ماقبل آن فوتی های کرونا در استان به صفر رسیده بود.

وی افزود: تاکنون ۱۴۲۲ نفر در استان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند.

به گفته رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکنون ۴۰ هزار و ۳۷۲ نفر نیز در استان به کرونا مبتلا شده اند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها