لطفاً کمی صبر کنید...

استاد حوزه و دانشگاه:سخنان هتاکانه شیخ امجد نمی تواند تزلزلی در جایگاه ولایت و مرجعیت شیعی ایجاد کند

شناسه خبر: 75768 سرویس: سیاست، فرهنگی

حجت الاسلام والمسلمین عباس عربیان با اشاره به اینکه سخنان هتاکانه شیخ امجد هرگز نمی تواند تزلزلی در جایگاه ولایت فقیه و مرجعیت شیعی ایجاد کند، گفت: تاسف همه دوستداران دین این است شخصی که داعیه کرسی درس اخلاق دارد، چرا و با چه مقصودی با شبکه ضدشیعی «ایران اینترنشنال» که توسط جریان وهابیت مدیریت […]

حجت الاسلام والمسلمین عباس عربیان با اشاره به اینکه سخنان هتاکانه شیخ امجد هرگز نمی تواند تزلزلی در جایگاه ولایت فقیه و مرجعیت شیعی ایجاد کند، گفت: تاسف همه دوستداران دین این است شخصی که داعیه کرسی درس اخلاق دارد، چرا و با چه مقصودی با شبکه ضدشیعی «ایران اینترنشنال» که توسط جریان وهابیت مدیریت می شود علیه نظام و رهبر معظم انقلاب اسلامی مصاحبه می کند؟

این استاد حوزوی عنوان کرد: از ابتدای اسلام تاکنون شاهد انواع و اقسام هجمه های فرهنگی و اعتقادی علیه این دین آسمانی بوده و هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین عربیان گفت: اکنون نیز شیخ هتاک؛ محمود امجد با بر زبان آوردن سخنانی توهین آمیز از یک سو به دنبال تخریب و تضعیف جایگاه ولایت است و از سوی دیگر سنگ «زم» از عوامل فتنه و برانداز کشور را بر سینه می زند که این هم جای تعجب دارد و هم سؤول.

این استاد حوزوی با اشاره به اینکه سخنان هتاکانه شیخ امجد هرگز نمی تواند تزلزلی در جایگاه ولایت فقیه و مرجعیت شیعی ایجاد کند، گفت: تاسف همه دوستداران دین این است شخصی که داعیه کرسی درس اخلاق دارد، چرا و با چه مقصودی با شبکه ضدشیعی « ایران اینترنشنال» که توسط جریان وهابیت مدیریت می شود علیه نظام و رهبر معظم انقلاب اسلامی مصاحبه می کند؟

حجت الاسلام والمسلمین عربیان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: سخنان و یاوه گویی های شیخ هتاک امجد هرگز نمی تواند به ساحت ولایت و مرجعیت آسیبی برساند ولی ناراحتی متدین و حوزویان از این است که وی سالیان سال در حوزه حضور داشتند و در سایه نظام و انقلاب زیست کرده اند و اکنون این گونه علیه این انقلاب الهی و اسلامی جبهه گیری می کند.

این عالم دینی با تاکید بر اینکه با سنگ انداختن نمی توان بر چهره خورشید خدشه ای وارد کرد، گفت: سخنانی که شیخ امجد در حمایت از روح الله زم؛ منافق و برانداز معدوم به زبان می آورد بوی فتنه و نفاق می دهد، لذا همه روحانیون و حوزویان باید در مقابل این پدیده نامیمون هوشیار و با بصیرت باشند.

ویدر بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: مگر «زم» چه جایگاهی در کشور و در بین ملت ایران داشت که اینگونه شیخ امجد برای وی مدیحه سرای و مرثیه سرایی می کند؟!

حجت الاسلام والمسلمین عربیان در پایان سخنان خود گفت: بی شک تحرکات اخیر شیخ امجد تنها به شخصیت وی آسیب می رساند و چهره واقعی و ضدولایی اش را برای ملت ولایتمدار ایران روشن تر از گذشته خواهد کرد.

منبع: پرسون

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها